Czy to możliwe – dobry fryzjer w Olsztynie?

DSC07285

Holender ależ dawno tu nie zaglądałam. Ostatnie dni galopują mi jak szalone…póki co wielka rewolucja zawodowa zapukała do bram mojego życia i muszę ją trochę ….ogarnąć.
O tym pewnie wam napiszę, jak tylko uporządkuje wszystko to co na tą chwilę jest priorytetem.
Rewolucji zawodowej, sprzyjają zmiany wizerunku :) więc…

DSC07277
Byłam brunetką, byłam ruda, byłam blondynką i znowu przeszłam na „lisa” , wszystkie te zmiany wykonuje mi nikt inny jak pewna niepozorna Pani Magda w towarzystwie z Gosią, no sorry Panią Gosią :)
W Olsztynie naprawdę trudno znaleźć dobrego fryzjera, a znaleźć fryzjera w sensownej cenie wydaje się być praktycznie nie możliwe.
Dlatego też postanowiłam napisać o tych Paniach, które mi, a zwłaszcza moim włosom „robią dobrze ”

- Idź, mówię ci laska ma wyczucie, popatrz jakie cuda mi robi na tym łbie. – rzekła Ela, moja koleżanka, która odziedziczyła po rodzicach cała „szopę”
Poszłam, bez przekonania, po chorowitym miesiącu. Otworzyłam drzwi, zostałam miło przywitana – standardowo, zero zaskoczenia- poczęstowano mnie kawą. Po pierwszym łyku rozejrzałam się po saloniku,  i w głowie szukałam odpowiedzi „może wlazłam do jakieś kawiarni a nie fryzjera” – kawa była naprawdę pyszna- Pani Gosia wie jak to się robi :)  Później markotnie usiadłam na fotelu, nie wiedząc czego w sumie oczekuje, z miną „błagam, zróbcie ze mnie człowieka”
Zrobiły! Z takim wyczuciem już dawno się nie spotkałam, kolor, cięcie rewelacja, wyszłam z tego „miejsca cudu” tak zadowolona jak bym właśnie….właśnie co?! chyba otrzymała drugie życie…

Absolutnie nic nas kobiety, nie wzmacnia bardziej niż fryzjer który zrobi nam dobrze :)

Jako że plotka najlepszą reklamą, a ja lubię plotkować …
Proszę :    TU  możecie polubić, znaleźć kontakt i uczesać się z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt :)

Komentarze do “Czy to możliwe – dobry fryzjer w Olsztynie?

 1. Beata M... ;)

  Uwielbiam ten salon, te panie wiedza jak humor poprawić, nawet samą rozmową a pani Magda swoją energią zaraża ludzi :-*

   
 2. LaJkOnIk

  taaa, lansowanie koleżanki , wiele wody jeszcze przepłynie jak Ta pani dojdzie do perfekcji.
  Mistrzyni maszynki elektrycznej , gorzej już idzie z degażówkami w ręku.

   
  1. baciallius

   Szkoda ze nie wie Pan/ Pani co pisze bo Pani Magda kolezanka takowa moja nie jest Jest za to moja fryzjerka ktora bardzo cenie :)
   Kazdy z nas ma swoja opinie i swojego fryzjera :) ufff

    
 3. wojtek

  bardzo lubie ten salon. korzystam juz okolo 2 lat i jestem bardzo zadowolony. nie uwazam ze pani magda zle radzi sobie z nozyczkami poniewaz nimi wykonala mi wiele super fryzur (nie używając maszynki ) do tego potrafi również doradzić. ja polecam!

   
 4. magda fryzstyler

  dziekuje ze mile słówa i krytykę również. kazdy ma prawo do swojej opinii. również uważam że jeszcze dużo doświadczeń przede mna ale cięzko pracuję nad tym żeby usługi były dostosowane dla każdego a klient był zadowolony. jednakże jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził. dlatego każdy ma swojego ulubionego fryzjera ;) pozdrawiam