Hity tego upału

W końcu ufff puff jak gorąco Wspaniale!! Nie wiem czy taką wiosnę pamiętam z dzieciństwa,  ale na pewno wolę upały niż smętnie zachmurzone niebo i depresję. Wiem, że niezła ze mnie pogodynka :) , lecz wybaczcie na prognozy jeszcze przyjdzie czas ….

DSC03398

Gonia: Ohhh mamo ta sukienka jest super ! Wiatr może sobie latać miedzy kolanami!!
Oto sukienka z H&M, bawełniana, nawet niezłe wzory, i co najistotniejsze groszowa sprawa … (oba łobuzy zostały nimi poczęstowane )

IMAG2287_1

Nie podważalnym hitem jest picie ze słomką :) Zonka osiągnęła ten level już jakiś czas temu, ale teraz kiedy pogoda nas rozpieszcza nadmiarem słońca, delektuję się w najlepsze robią „mmmmmmm”

Jako fanka wszelkiego wygodnego obuwia, polecam sandały Divers’a Mega wygodne, nie farbują :) a kosztowały MAŁO!! Do latania po placach zabaw nie znam lepszych :) Mama mówi „oł   je!”

I bez konkurencyjnym HITEM jest Pan, który oprócz swojej 4 dzieci zabawiał – swoją i nie swoją – gromadę dzieciurów na placu zabaw. Pierwszy raz widziałam mężczyznę który śpiewał „Stary Niedźwiedź mocno śpi”. Wieść o Panu rozniosła się prędko i przybyły kolejne hordy małoletnich, by wziąć udział w świetnie wymyślonej zabawie.
Gratuluję Panu….jakkolwiek się Pan nazywa, i dziękuję, że moje dziecko zmachało się na tyle, że zjadło całą kolacje – bez marudzenia :)

Po około 1,5 h skakania, pora na krótką przerwę:
Nieznana kobieta : Jej ale pan ma pomysły! I ile werwy !? Do pozazdroszczenia!
Pan z pomysłami : Ohhh Trzeba fantazje rozruszać, jak się przez 8 godzin przy komputerze siedzi…

Naprawdę urzekające :)